Kayseri’de ALTUN ELEKTRONİK olarak 1980 yılından beri elektronik sektöründe hizmet vermekteyiz.Kayseride 30 yıla yakın vestel yetkili servisi olarak hizmet verdikten sonra şu an özel servis olarak bütün markalara profesyonel olarak hizmet vermekteyiz.Her geçen yıl gelişen teknolojiye entegre olarak işimizde ilerliyor ve gelişerek yenilikleri takip ediyoruz lcd plazma led tv tamirinde iddalıyız panel arıza led arıza kart arıza besleme arıza yerinde servis yada atölyede servis hizmetiyle siz değerli müşterilerimizi bekliyoruz.
 
NEDEN Mİ BİZ; Kayseri’de arızalı olan LCD ve LED televizyonunuzu evinizden alıp servis bedeli almadan tamirhaneye getirip sorun belirlenir, ardından sizinle iletişim kurulur, gerekli bilgilendirmeler yapılır. Onayınız alındığı takdirde TV onarma – arıza giderme işlemine başlanır. Mümkün olan en kısa sürede deneyimli servis elemanları tarafından TV arızanız giderilir ve evinizden alınmış olan tv’niz tekrardan evinize getirilerek servis elemanlarınca kurulumu sağlanır.Üstelik markası fark etmeksizin bütün televizyonlarınıza servis ücreti alınmadan; sadece tamir ücreti alınması karşılığında tüm KAYSERİ VE İLÇESİNE hizmet verilmektedir. Yaptığımız bütün işlerimiz 1 yıl garanti verilmektedir.

Neden Biz?
Yılların verdiği deneyim, geniş hizmet ve ürün ağı birinci sınıf ürün kullanımı kaliteli işçilik son sistem makine parkı, rekabetçi fiyatlar zamanında teslimat ve müşteri memnuniyeti sunar…

 

Kalite Politikamız
Koşulsuz Müşteri Memnuniyetini hedefleyen firmamız bu alanda fiyat kalite endeksiyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Müşteri Görüşleri