LG, 1958 yılında kurulmuş radyo televizyon gibi alanlarla kendini göstermeye başlamış bir markadır. Bir Dünya markası olmak için televizyon ve telefon alanında oldukça kaliteli ürünler çıkarmaya başlamıştır. Çıkardığı ürünlerle kendisinden epeyce söz ettiren LG Akıllı telefon ve televizyon denince akla gelen ilk markalardan olmayı başardı diyebiliriz.

Oldukça yüksek meblağ verdiğimiz televizyonlarımız bir sabah uyandığımızda çalışmaz durumda olabiliyor. Bu bozulmaların başında geleni ekranda görüntünün oluşmuyor olması ama sesin geliyor olmasıdır. Bu durumun sebebi çoğunlukla panele sıvı girişidir. Ekrana sıvı girişi temizlik gibi durumlardaki dikkatsizlikten oluşmaktadır.

Bu dikkatsizlikte panele zarar vermekte ve panelin değişmesi gerektiği anlamına gelmektedir. Panel değişimi garanti kapsamı dışında oluşmakta ve televizyonun yarı fiyatından fazlası anlamına gelmektedir. Kayseri Televizyon Tamiri olarak sizi bu yüksek meblağdan kurtarıyoruz. Televizyonunuzu yaptırdıktan sonra yeniden bozulmaması için en ince işçilikle çalışıyoruz.

Televizyonunuzu evinizden alıyor en uygun fiyata ve en kısa sürede evinize ulaştırıyoruz. Bir telefon kadar uzağınızdayız. Hemen telefon numaramızdan bize ulaşın.

Müşteri Görüşleri