Akıllı telefonlardan sonra beyaz eşya ve Smart TV alanında da kendini gösteren samsung başarısını bu alanda da göstermiştir. Dünya çapında oldukça sevilen Samsung Smart TV serisi de her televizyonda olduğu gibi bazı sorunlarla karşı karşıya kaldığımız bir markadır.

Televizyonlarımızda bir anda bazı sorunlarla karşı karşıya kalıyoruz. Bir sabah uyandığımızda ekranın gittiğini sesin geldiği fakat görüntünün oluşmadığını görebiliyoruz. Ya da ekranda çizgiler oluştuğu ses sisteminin bozulduğu ve benzeri bir sürü sorun televizyonumuzun başına gelebiliyor. Bu gibi sorunlar televizyondan kaynaklı olabildiği gibi kullanıcı hatası olarak da görülebiliyor. Çoğunlukla garanti dışı görülen bu sorunlarda Kayseri'de yaşayan müşterilerimiz oldukça şanslılar.

Telefon numaralarımızı arayarak bizi çağırabilir ve Samsung Televizyonunuzdaki oluşan sıkıntıyı ücretsiz bir şekilde öğrenmenize yardımcı olabiliriz. Size ayrıntılı bir şekilde sorunu anlattıktan sonra eğer isterseniz televizyonunuzu en güvenilir ellere en uygun fiyata bırakabilir ve en kısa sürede eskisi gibi en güzel şekilde televizyonunuza kavuşabilirsiniz.

Müşteri Görüşleri