Vestel 1984 yılında kurulmuş, 18'i yurt dışı olmak üzere 28 şirketten oluşan küresel şirketler topluluğudur. Türkiye ekonomisi için önemli bir gücü temsil etmektedir. Avrupa TV pazarının en büyük 2. üreticisidir. Türkiyede TV pazarında 1. sıradadır. Türkiye’nin ilk akıllı telefonunun üreticisidir. 155 ülkeye ihracat yapmaktadır. Türkiye’nin son 21 yıldır ihracat şampiyonudur.

Vestel marka televizyonları herkes duymuş ve hakkında araştırmıştır. Hatta çoğumuzun evinde illaki bulunmuş bir marka halindedir. Akıllı televizyonlarda son zamanlarda ilerlettiği teknolojisiyle dikkat çekmektedir. Fakat bu akıllı televizyonlarda diğerlerinde olduğu gibi bozulmayacağına dair tam olarak güven vermemektedir. Özellikle de çoğu markada ve televizyonla karşılaşılan sorunlarda olduğu gibi bozulmalar ve hasarlar garanti dışı olarak görülmekte ve pahalıya patlamaktadır.

Garanti kapsamı dışı görülen bu hasarlardan sonra bir servis arayışına giriliyor. Kayseri ilindeki müşterilerimiz için artık az bir maliyetle yıllardır şehrin güvenini kazanmış bir servis bir telefon uzağında bulunuyor. Uzman ekip arkadaşları ve kaliteli makinelerimizle tamir işlemini gerçekleştiriyoruz. Hemde en kısa sürede evinize teslim ediyoruz. Yapmanız gereken tek şey telefon numaramızı aramak.

Müşteri Görüşleri